weronika grycan

Prosta droga do la(n)su

Wysłane przez frytka35 w wt., 06/11/2012 - 01:11

Weronika Grycan (19l.) na galę fundacji DKMS przybyła w towarzystwie muzyka Noela Horta Sancheza, z którym ponoć nie szczędziła sobie czułości. Jak się jednak okazało domniemany partner panny Grycan ma zone i dwójke dzieci. Czyżby wielkie wyjście tych dwoje to próba lansu czarnoskórego muzyka?

Znów Grycanki błysnęły na salonach.

Wysłane przez melisa w śr., 10/10/2012 - 00:22

Panny Grycan Weronika (18l.) i Wiktoria (16l.) wraz z rodzicami przybyły do Teatru Narodowego w Warszawie na premierę filmu "Bitwa pod Wiedniem". Na czerwonym dywanie wystąpiły w wieczorowych kreacjach, które zapewne zaprojektowała dla nich mama Marta Grycan. Swoimi sukniami i posturą przyćmiły kreację odtwórczyni głównej roli Alicji Bachledy-Curuś.
Grycanki, które od dawna maja silne medialne parcie jak zwykle starały się zadać szyku, lansując się na salonach w doborowym towarzystwie.

Zmysłowy Taniec Grycanki w telewizji śniadaniowej

Wysłane przez Tola45 w śr., 25/07/2012 - 08:19

Weronika Grycan podobnie jak jej mama zamierza zaistnieć w show biznesie. Młoda Grycanka kocha taniec, o czym już kiedyś mówiła i prezentowała swoje umiejętności w programie u Kuby Wojewódzkiego. Teraz przyszedł czas na promowanie swojej osoby w telewizji publicznej. Czy uda jej się zrobić karierę?

Marta Grycan schudła i będzie mieć swój SHOW!

Wysłane przez na_urlopie w śr., 11/07/2012 - 22:48

Jeszcze do niedawna Marta Grycan lansując się na szklanym ekranie jak i na warszawskich salonach przekonywała wszystkich, że lubi swoje krągłości. Jednak od jakiegoś czasu nasza nowa celebrytka gubi zbędne kilogramy. Podobno zgubiła już 10kg! Jej nowa dieta pozostaje tajemnicą. Jedna z jej córek Wiktoria w jednym z wywiadów zdradziła tajemnicę dobrego wyglądu wszystkich Grycanek: dobre kosmetyki, zdrowy tryb życia, dieta zgodna z grupą krwi.