karykatura

Faceci jednak są z Marsa :)

Wysłane przez anakonda w śr., 28/11/2012 - 11:05

Ostatniej nocy poprosiłam swojego faceta, żeby w łóżku zachowywał się tak samo przyzwoicie jak przy stole. Więc on wdrapał się powoli do łóżka i powiedział: kochanie, czy mogłabyś mi podać swoją c.pkę?...Same powiedzcie: skąd oni się biorą? :)

Jedenastka gotowa do boju. Przedstawiamy skład naszego zespołu.

Wysłane przez Grzegorz Brzęcz... w śr., 06/06/2012 - 16:10

Trener Franciszek Smuda dokonał ostatecznych i nieodwołalnych zmian w składzie polskiej reprezentacji na Euro 2012. "Jeżeli Adam Czerniawski, woźny w budynku PZPN nie zmieni zawodników jest szansa na puchar Europy!" - Smuda nie kryje swojego zadowolenia ze współpracy z Czerniawskim. "To świetny fachowiec" - selekcjoner Polaków nie szczędzi komplementów. Nam pozostaje jedynie kibicować nie tylko naszej drużynie, ale i zgranemu tandemowi profesjonalistów futbolowych.

Bohaterowie serialu "Prawo Agaty" w całkowicie nowej odsłonie. Tylko u nas!

Wysłane przez agat-ka w ndz., 03/06/2012 - 23:16

Seria unikatowych zdjęć aktorów występujących w Waszym ulubionym serialu "Prawo Agaty". Nieumieszczane do tej pory w internecie. Oryginalne fotografie oryginalnych gwiazd!

TOPtrendy festiwal 2012 - dotąd niepublikowane zdjęcia gwiazd!

Wysłane przez kleptoman16 w ndz., 03/06/2012 - 16:31

Gwiazdy jakich jeszcze nie widzieliście! Zdjęcia na żywo z największego wydarzenia muzycznego roku! Jest na co popatrzeć!