grycanki

Prosta droga do la(n)su

Wysłane przez frytka35 w wt., 06/11/2012 - 01:11

Weronika Grycan (19l.) na galę fundacji DKMS przybyła w towarzystwie muzyka Noela Horta Sancheza, z którym ponoć nie szczędziła sobie czułości. Jak się jednak okazało domniemany partner panny Grycan ma zone i dwójke dzieci. Czyżby wielkie wyjście tych dwoje to próba lansu czarnoskórego muzyka?

Znów Grycanki błysnęły na salonach.

Wysłane przez melisa w śr., 10/10/2012 - 00:22

Panny Grycan Weronika (18l.) i Wiktoria (16l.) wraz z rodzicami przybyły do Teatru Narodowego w Warszawie na premierę filmu "Bitwa pod Wiedniem". Na czerwonym dywanie wystąpiły w wieczorowych kreacjach, które zapewne zaprojektowała dla nich mama Marta Grycan. Swoimi sukniami i posturą przyćmiły kreację odtwórczyni głównej roli Alicji Bachledy-Curuś.
Grycanki, które od dawna maja silne medialne parcie jak zwykle starały się zadać szyku, lansując się na salonach w doborowym towarzystwie.

GRYCANKI inspiracją do utworu Candy Girl pt "GLASS"

Wysłane przez frytka35 w czw., 30/08/2012 - 02:23

Grycanki niczym muzy stały się inspiracją do utworu pt Glass polskiej wokalistki Candy Girl. Jest on o tzw "parciu na szkło" czym wg Candy charakteryzują się m.in Panie Grycan

Marta Grycan w nowej zaskakującej kreacji!

Wysłane przez lodziara33 w pt., 24/08/2012 - 10:21

Grycanki znowu ta topie - tym razem Marta Grycan postawiła na modę z lat 50. 60. i tak ujęła swoim wdziękiem producentów programu "Bake off", że chcą jej powierzyć prowadzenie "Tańca z gwiazdami" w wersji kulinarnej.
Celebrytka pojawia się na planie programu poświęconego gotowaniu w strojach przygotowanych we współpracy ze stylistkami Magdaleną Makarewicz i Ewą Rubasińską.

Marta Grycan "po obróbce"

Wysłane przez melisa w czw., 09/08/2012 - 00:53

W 3 dni "schudła" kilka...naście kilogramów. To nie żart - zobaczcie sami!

Marta Grycan schudła i będzie mieć swój SHOW!

Wysłane przez na_urlopie w śr., 11/07/2012 - 22:48

Jeszcze do niedawna Marta Grycan lansując się na szklanym ekranie jak i na warszawskich salonach przekonywała wszystkich, że lubi swoje krągłości. Jednak od jakiegoś czasu nasza nowa celebrytka gubi zbędne kilogramy. Podobno zgubiła już 10kg! Jej nowa dieta pozostaje tajemnicą. Jedna z jej córek Wiktoria w jednym z wywiadów zdradziła tajemnicę dobrego wyglądu wszystkich Grycanek: dobre kosmetyki, zdrowy tryb życia, dieta zgodna z grupą krwi.