grycanka

Prosta droga do la(n)su

Wysłane przez frytka35 w wt., 06/11/2012 - 01:11

Weronika Grycan (19l.) na galę fundacji DKMS przybyła w towarzystwie muzyka Noela Horta Sancheza, z którym ponoć nie szczędziła sobie czułości. Jak się jednak okazało domniemany partner panny Grycan ma zone i dwójke dzieci. Czyżby wielkie wyjście tych dwoje to próba lansu czarnoskórego muzyka?

Photoshop - moja druga miłość. Tym razem dopadła Martę Grycan.

Wysłane przez melisa w śr., 24/10/2012 - 21:48

W wielu wywiadach Marta Grycan podkreślała, że lubi swoje krągłości, a jednak chyba nie do końca....Podobno obecnie stosuje dietę i chce schudnąć. Wiązać się to może z jej występem w telewizyjnym programie oraz premierą jej książki.

GRYCANKI inspiracją do utworu Candy Girl pt "GLASS"

Wysłane przez frytka35 w czw., 30/08/2012 - 02:23

Grycanki niczym muzy stały się inspiracją do utworu pt Glass polskiej wokalistki Candy Girl. Jest on o tzw "parciu na szkło" czym wg Candy charakteryzują się m.in Panie Grycan

Marta Grycan "po obróbce"

Wysłane przez melisa w czw., 09/08/2012 - 00:53

W 3 dni "schudła" kilka...naście kilogramów. To nie żart - zobaczcie sami!

Zmysłowy Taniec Grycanki w telewizji śniadaniowej

Wysłane przez Tola45 w śr., 25/07/2012 - 08:19

Weronika Grycan podobnie jak jej mama zamierza zaistnieć w show biznesie. Młoda Grycanka kocha taniec, o czym już kiedyś mówiła i prezentowała swoje umiejętności w programie u Kuby Wojewódzkiego. Teraz przyszedł czas na promowanie swojej osoby w telewizji publicznej. Czy uda jej się zrobić karierę?

Marta Grycan schudła i będzie mieć swój SHOW!

Wysłane przez na_urlopie w śr., 11/07/2012 - 22:48

Jeszcze do niedawna Marta Grycan lansując się na szklanym ekranie jak i na warszawskich salonach przekonywała wszystkich, że lubi swoje krągłości. Jednak od jakiegoś czasu nasza nowa celebrytka gubi zbędne kilogramy. Podobno zgubiła już 10kg! Jej nowa dieta pozostaje tajemnicą. Jedna z jej córek Wiktoria w jednym z wywiadów zdradziła tajemnicę dobrego wyglądu wszystkich Grycanek: dobre kosmetyki, zdrowy tryb życia, dieta zgodna z grupą krwi.