Franciszek Smuda

Franciszek Sm uda? Uda, uda :)

Wysłane przez Strefa Kibica w pon., 17/09/2012 - 17:43

Chciał sobie chłop popatrzeć na uda zgrabnej kobiety, zauważyły go kamery hotelowe - i teraz gawiedź ma ubaw.

Smuda: Peszce odpuściłem. Borucowi nie, bo to recydywista.

Wysłane przez Strefa Kibica w wt., 19/06/2012 - 19:00

Wydaje mi się, że Sławek Peszko dostał odpowiednią pokutę. On sam przyznał, że to był jego błąd i więcej go nie popełni. Artur Boruc? Dla niego w kadrze miejsca nie ma. On jest jak ci recydywiści co siedzą w więzieniu - mówi trener reprezentacji Polski, Franciszek Smuda o odwołaniu zawieszenia Sławomira Peszki za incydent alkoholowy na zgrupowaniu kadry.

Donald Tusk: "Tak jak mówiłem. Wyjść to my możemy, ale nie z grupy."

Wysłane przez Strefa Kibica w ndz., 17/06/2012 - 11:30

Stało się. Słowa naszego premiera są faktem. Wyszliśmy zupełnie z czegoś innego. Graliśmy na własnym boisku, trybuny pełne naszych kibiców - i daliśmy się załatwić jak dzieci.

Jutro, tj. 12.06 mecz z Rosją. Musimy wygrać. Prezes Kaczyński typuje wynik 2:1. Smuda: "Jedzie mi tu czołg?"

Wysłane przez Strefa Kibica w pon., 11/06/2012 - 10:13

Trener Polaków nie może się pozbierać po "inauguracyjnym" remisie z Grecją: "Teraz żeby wyjść z grupy, musimy wygrać z Rosją min. 5:0". Nasz selekcjoner skomentował też ostatnią wypowiedź prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Jedenastka gotowa do boju. Przedstawiamy skład naszego zespołu.

Wysłane przez Grzegorz Brzęcz... w śr., 06/06/2012 - 16:10

Trener Franciszek Smuda dokonał ostatecznych i nieodwołalnych zmian w składzie polskiej reprezentacji na Euro 2012. "Jeżeli Adam Czerniawski, woźny w budynku PZPN nie zmieni zawodników jest szansa na puchar Europy!" - Smuda nie kryje swojego zadowolenia ze współpracy z Czerniawskim. "To świetny fachowiec" - selekcjoner Polaków nie szczędzi komplementów. Nam pozostaje jedynie kibicować nie tylko naszej drużynie, ale i zgranemu tandemowi profesjonalistów futbolowych.

Franciszek Smuda: "Jest i będzie git! Damy im łupnia! Mamy dla nich niespodziankę!"

Wysłane przez Autor-1 w śr., 06/06/2012 - 15:21

Słowa naszego selekcjonera zabrzmiały niczym groźba po adresem Grecji, przeciwników Białoczerwonych. Mecz zostanie rozegrany w już w piątek 8 czerwca na Stadionie Narodowym. Jest też niespodzianka w pakiecie.