TVN wywalił Majewskiego!

Wysłane przez eurokicia w czw., 30/08/2012 - 01:52

Edward Miszczak dyrektor programowy TVN w jednym z wywiadów przyznał, że Szymon Majewski stracił pracę, ponieważ nie drwił tylko z PiS-u i Kaczora ale również ośmielił się z Platformy Obywatelskiej!
Jak przyznaje Miszczak „ lemingi nie chcą, żeby się specjalnie śmiano z Platformy Obywatelskiej" i dalej dodaje „wyborcy PO to są jednocześnie wyborcy TVN.
Stacja TVN to nie jest telewizja, która idzie za widzem, oni uczą widza kto jest super a kto nie fajny.
Niestety już od dawna odchodzi się od reguł dziennikarskiej bezstronności i hoduje się społeczeństwo oczadzonych. Bo oczadzonymi łatwiej sterować szybciej durnieją, można więc wmawiać im pewne rzeczy, i takie społeczeństwo ulega podziałowi i jest ze sobą skłócone. A gdzie jedni się kłócą tam.....wiadomo ktoś korzysta.
Sam Majewski jest zbulwersowany, tak jakby nie wiedział dla kogo pracował. - Dla mnie to jakiś absurd! W ogóle tego nie rozumiem i nie mogę uwierzyć, że to prawda. Brzmi raczej jak jakaś chora bajka. Rolą faceta, który "drze łacha", jest wyszydzać durnotę bez względu jakie ma ona barwy polityczne. Jeśli jednak to zostało powiedziane na poważnie, należałoby spakować walizki i wyjechać do jakiegoś kraju, gdzie panuje wolność - powiedział Majewski agencji AKPA.
Z pewnością inna stacja go przygarnie, nieoficjalnie mówi się że będzie to TVP.

Obraz: 
Szymon Majewski zwolniony Z TVN
Kategoria: 

Komentarze

CAPTCHA
Antyspam (wielkość liter ma znaczenie)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Wysłane przez peowiec w czw., 30/08/2012 - 10:36

super! bardzo dobrze! tak trzymać i nie dawac sie moherom i innym rydzykom nawiedzonym katolom!

Wysłane przez 1prezesPisu w czw., 30/08/2012 - 13:41

skasowac PO skasowac tuska skasowac plichte i cala hebre ktora tu teraz rzadzi bo rzadzi tak jak widac korupcja zlodzieje zeby szyło sie lepiej...kolegom!!