Jemy byle co, byle jak i byle gdzie. Dlaczego? Bo według badań jesteśmy wariatami :)

Wysłane przez MCdonald w śr., 26/02/2014 - 17:06

Jak podaje portal dlahandlu.pl "Co drugi Polak sięga po przekąski".

Z badania przeprowadzonego w lutym br. przez IRCenter "Co ci szkodzi?" wynika, że "blisko połowa Polaków (47 proc.) codziennie je różnego rodzaju przekąski. Niemal każdy z nas podjada coś niekoniecznie zdrowego przynajmniej raz w tygodniu (81 proc.). W polskim jadłospisie najczęściej pojawiają się chipsy (51 proc.) i fast foody (43 proc.) oraz przekąski typu instant (40 proc.)".

Dalej czytamy: "Jemy przekąski nie z głodu (47 proc.), braku czasu (42 proc.), ale przede wszystkim dlatego, że po prostu mamy na to ochotę (aż 80 proc.). W odpowiedziach respondentów pojawiły się także takie powody jak: zły nastrój (19 proc.), stres (14 proc.), a także chęć nagrodzenia siebie w ten sposób (14 proc.)".

Jeżeli przyjąć, że zgodnie z przeprowadzonym badaniem "74 proc. Polaków jada niezdrowe przekąski, doskonale zdając sobie sprawę z ich kaloryczności i wysokiej zawartości cukrów" i jednocześnie "14 proc. nagradza siebie w ten sposób", to rodzi się pytanie o poczytalność rodaków...

Jutro Tłusty Czwartek...

Obraz: 
fast food przekąstki jedzenie na szybko niezdrowe szkodliwe
Kategoria: 

Komentarze

CAPTCHA
Antyspam (wielkość liter ma znaczenie)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Wysłane przez wielkanocne jajo (niezweryfikowany) w pon., 21/04/2014 - 19:03

jedzą?!!? żrą jak świnie!! szczególnie teraz w święta!!! a mówią że jest kryzys i że ludzie nie mają kasy! to za co tyle żrą!?