Heil Protasiewicz?

Wysłane przez Hans23 w sob., 01/03/2014 - 13:09

Burak z Platformy Obywatelskiej i poseł Parlamentu Europejskiego nawalił się jak stodoła i na lotnisku we Frankfurcie wykrzykiwał pod adresem niemieckich celników hasła o mocno hitlerowskim zabarwieniu.

Całe zajście podchwycił momentalnie niemiecki tabloid "Bild" i zrobił z tego aferę na cały świat.

Nietrudno się Niemcom dziwić, ich polityka historyczna zmierza od lat do tego, żeby winnych za holokaust znaleźć gdzieś indziej. A gdzie? A najlepiej tam, gdzie w czasie II Wojny Światowej funkcjonowały najbardziej znane na świecie niemieckie obozy zagłady.

Jak świat ma nie mówić o polskich obozach koncentracyjnych, jak takie POsły pan poseł Jacek P. urządzają takie akcje nie dość, że miejscu publicznym, to jeszcze w Niemczech?

Nawet gdyby było tak jak się tłumaczy poseł Jacek Protasiewicz (tj. celnicy i policja niemiecka zachowywali się wobec niego agresywnie), to obowiązkiem osoby publicznej jest niereagowanie na głupie zaczepki.Tymczasem pan poseł dał się sprowokować czym "zachęcił" niemiecką opinię publiczną do pastwienia się i nad nim, i nad Polakami.

Znowu Niemiec górą, a Polak to znowu pijak, złodziej i awanturnik. Przez kogo mamy taką opinię? Przez tych, których sami wybraliśmy do władzy!

Obraz: 
Jacek Protasiewicz awantura na lotnisku we Frankfurcie
Kategoria: 
CAPTCHA
Antyspam (wielkość liter ma znaczenie)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.