Wpuścić chamstwo na salony!

Wysłane przez sportowiecna6 w śr., 09/04/2014 - 00:44

Tenisista Jerzy Janowicz wściekły na dziennikarzy: Kim jesteście, żeby mieć oczekiwania?

Kilka komentarzy pod materiałem video (pisownia oryginalna):

"
Zgadzam się z Janowiczem. My gramy, my wygrywamy złoto i inne brednie. Nie. Gra i wygrywa swoją ciężką pracą sportowiec. My jesteśmy tylko biernymi widzami. W tym kraju faktycznie nie ma żadnych perspektyw. Wszystko zostało sprzedane niemcom, a teraz próbuje się zrobić z nas tylko siłę roboczą za miskę ryżu. Dopłaty unijne? Najpierw sprawdźcie ile my wpłacamy do tego nowego niemieckiego obozu pracy. Jak unia da, to trzeba wszystko oblepiać jej emblematami, bo jak nie to są kary. Jak my wpłacamy składki, to nikt naszej flagi narodowej nigdzie nie nakleja.

Niestety ale TO SAMI POLACY ROBIO Z SIEBIE BIDAKOW ZA MISKE RYZU - sami sobie zapracowalismy na tako opinie a Niemiec czy inny Francuz ma tylko placic i to dobrze za prace przy zmywaku - ludzie poczujcie perspektywy w kraju. A w Janowicza starzy zainwestowali, niech sie wkurza to moze bedzie lepiej gral i wiecej zarobi.

no i taka jest prawda...jego rodzice przecież zainwestowali, żeby był tam gdzie jest. Gdyby mu nie wyszło to by dzisiaj nie miał nic.
Zauważmy, ile razy media jechały po Małyszu gdy mu nie szło, ile razy po Kowalczyk, po Kubicy, Adamku, po lekkoatletach, nawet po Radwańskiej.

Rozumiem faceta, wiem co czuje. Od kilku lat prowadzę w tym złodziejskim państwie mały biznes i podobna frustracja we mnie rośnie. To państwo, ten system, ci politycy przez cały czas utrudniają nam życie|! Tu się nie da normalnie żyć, dlatego tylu stąd wyjeżdżą. Ci co jednak zostają mają ogólnie przejebane. Komu żyje się dobrze - ludziom z układami, urzędnikom w miarę bezpiecznie, żołnierzom, a reszta musi na nich zapierdzielać. Tyle, że kasa z naszych podatków wycieka gdzieś po drodze, jak woda z durszlaka. 

Poniosło go i wszystko. Taktyka dziennikarska jest standardowa: jak wygrał - to wygraliśmy, jak przegrał to on przegrał. Myślę, że przed tym dziennikarzem również postawiono za wysoką poprzeczkę i pomimo "wykształcenia" zadaje głupie i beznadziejne pytania. Niestety mądrość to towar deficytowy nie tylko wśród dziennikarzy :(

Prawdę powiedział. ten kraj jest pasożytem który tylko nakłada podatki. jedyne co nas uczy to jak kombinować żeby przetrwać i że nie należy być uczciwym bo na tym wyjdziesz jak Zabłocki na mydle ot wolna polska

Dobrze gadał ,dobrze gadał ,dobrze gadał .polac mu polac mu polac mu ,brawo jurek brawo jurek brawo jurek ,ja pierdole ,ale komentarze.Histeryk i tyle,jak cała ta polska ,nieudacznicy i patole ,zadnego merytorycznego ,przekazu ,tylko rzucanie sie ,jak wesz ,dziennikarze i ten cały jerzy warci siebie ,smiechu warte .szkoda ze jeszcze nietupał nogami.kabaret.typu olsen chce loda z bitąsmietaną
"

itd. itd. itp itd.

Jak tu ma być normalnie, skoro my nie jesteśmy normalni? Jak się tak będziemy szarpać między skrajnymi emocjami, między uwielbieniem, zazdrością i nienawiścią, to nigdy nie wyprowadzimy tego kraju na prostą!

Wideo: 
Wpuścić chamstwo na salony: Jerzy Janowicz wściekły na dziennikarzy
Kategoria: 

Komentarze

CAPTCHA
Antyspam (wielkość liter ma znaczenie)
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Wysłane przez tenisiara (niezweryfikowany) w ndz., 13/04/2014 - 18:44

czepili sie faceta bo wyrosl ponad hipermarketowa chamownie i zal dupe sciska! brawo jurek dawaj ognia nie udalo sie teraz uda sie za rok dwa!

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w sob., 31/12/2016 - 20:56

tak jest dobrze gada dac mu wodki